Lebbeke Beach

Beachtennis and Beachvolleybal

NEWS

view:  full / summary

Internationale ITF-beachtennistornooien TC Hof Ter Burst met sterk deelnemersveld

Posted on April 16, 2019 at 6:25 PM

Tijdens het Paasweekend vinden op de zes beachterreinen van TC Hof Ter Burst twee ITF-beachtennistornooien plaats. Een ITF G5 op zaterdag, maar voor het eerst ook een ITF G4 ($3000) op zondag en maandag, mogelijk gemaakt door de ondersteuning van Sport Vlaanderen.

Traditioneel is dit tornooi goed bezet, maar dit jaar gaat het om wel een heel sterk deelnemersveld. Meer dan 16 nationaliteiten (van Aruba tot Zwitserland) tekenen present en Lebbeke mag een tiental spelers uit de top 100 ver...

Read Full Post »

Draw - Men's - Saturday

Posted on April 14, 2018 at 2:40 AM

Order of Play Saturday

Posted on April 14, 2018 at 2:40 AM

Entry List WD - Sunday 15/04/2018

Posted on March 22, 2018 at 9:25 AM

BOLSMANN Sarah (GER) - MEYER Christin (GER)

DE BACKER Kiara (BEL) - VIERENDEELS Rune (BEL)

DIERCKX Astrid (BEL) - VAN DESSEL Barbara (BEL)

DOERNEMANN Ria (GER) - PELSTER Margarete (GER)

GAMELL CASTILLO ALBA (ESP) - PORTEIRO Alejandra (ESP)

KRIGERE Aiga (LAT) - MERTENS Cindy (BEL)

MAES Eva (BEL) - PUT Sindy (BEL)

Entry List MD - Sunday 15/04/2018

Posted on March 22, 2018 at 9:20 AM

BOLSMANN Sven (GER) - GROSSE HOLTHAUS Tiade (GER)

CHAAR Wajih (TUN) - FRANCISCO Eric (FRA)

DE BACKER Nio (BEL) - SWEERMAN MIEL (BEL)

DE VRIES Pieter (NED) - LOCONTE Dario (NED)

D'HOE Robin (BEL) - GEERINCK Jos (BEL)

DOSSCHE Stefan (BEL) - VIERENDEELS Jan (BEL)

FERRANDIZ Guillaume (FRA) - VIVES Cédric (FRA)

FISCHER Justus (GER) - PUSLAT Ralph Alexander (GER)

FOEK Sergio (ARU) - HSING Edwin Marc (ARU)

GONZALEZ Luis (ESP) - MOYA Alex (ES...

Read Full Post »

Entry List WD - Saturday 14/04/2018

Posted on March 22, 2018 at 9:20 AM

BOLSMANN Sarah (GER) - MEYER Christin (GER)

DE BACKER Kiara (BEL) - VIERENDEELS Rune (BEL)

DIERCKX Astrid (BEL) - VAN DESSEL Barbara (BEL)

DOERNEMANN Ria (GER) - PELSTER Margarete (GER)

GAMELL CASTILLO ALBA (ESP) - PORTEIRO Alejandra (ESP)

KRIGERE Aiga (LAT) - MERTENS Cindy (BEL)

MAES Eva (BEL) - PUT Sindy (BEL)

Entry List MD - Saturday 14/04/2018

Posted on March 22, 2018 at 9:20 AM

BOLSMANN Sven (GER) - GROSSE HOLTHAUS Tiade (GER)

CHAAR Wajih (TUN) - FRANCISCO Eric (FRA)

DE BACKER Nio (BEL) - SWEERMAN MIEL (BEL)

D'HOE Robin (BEL) - GEERINCK Jos (BEL)

DIERCKX Gaetan (BEL) - PAUWELS Jasper (BEL)

FERRANDIZ Guillaume (FRA) - VIVES Cédric (FRA)

FISCHER Justus (GER) - PUSLAT Ralph Alexander (GER)

FOEK Sergio (ARU) - HSING Edwin Marc (ARU)

GONZALEZ Luis (ESP) - MOYA Alex (ESP)

LAENEN Gert (BEL) - LUYTEN Jeff (BEL)

Read Full Post »

Order of Play Sunday

Posted on April 15, 2017 at 4:25 PM

WOMEN - Sunday 16 April 2017

Posted on April 14, 2017 at 3:50 AM

MEN - Sunday 16 April 2017

Posted on April 14, 2017 at 3:45 AM


Rss_feed